Ogród

 

Dbając o wypoczynek i dobry nastrój Gości, o każdej porze roku dba się o ogród wokół Gościńca Basia. Już widoki z okien, zależnie od pory roku, jakie się roztaczają, są zachwycające i doznania estetyczne mogą być wzruszające, piękne, a przede wszystkim wprowadzające Nas w dobry nastrój i samopoczucie. Zimą okryty pierzynką z białego puchu, na jesień zmieniający kolory, latem w pełnym rozkwicie, a na wiosnę intensywnie budzący się do życia, słowem ogród jest żywy przez cały rok. A jest co podziwiać, gdyż ogród wokół Pensjonaciku, pełen jest krzewów ozdobnych, drzew i roślin jednorocznych, oraz owocowych.

Odpoczywając i podziwiając przyrodę można to zrobić, od wiosny do jesieni. W naszym ogrodzie są naprawdę urokliwe miejsca, w których można w spokoju i pełnym relaksie, odprężeniu znaleźć dla siebie, rodziny, znajomych wyjątkowe zakątki, a nawet za zgodą i pełną aprobatą właściciela urządzić na własne życzenie grilla.

 

***

W ogrodzie zostało wykonane przez fachowca-stolarza drewniane zadaszenie, chroniące naszych Gości przed deszczem i śniegiem. W ten sposób, przez cały rok, w naszym ogrodzie można na życzenie Państwa zorganizować grilla z piwem, winem, herbatką przy muzyce, często "na żywo" i spędzić miłe chwile na świeżym powietrzu, patrząc wokół na wspaniałe widoki. Zima i mrozy nie przeszkadzają, aby Goście mieli grilla z atrakcjami

***

Ogród stanowi dla dziecka wielkie pole do popisu jeśli chodzi o pomysły, zabawę i psoty. Jeśli jest już w wieku pozwalającym na samodzielną zabawę, pozostawienie go w ogrodzie pozwoli nam na chwilę odpoczynku. W Gościńcu Basia masz tą pewność, że nasz ogród jest dobrze przygotowany na użytkowanie przez najmniejszego członka rodziny. Państwa pociechy mogą pobujać się na huśtawce, polepić babki w piaskownicy, popluskać w dziecięcym basenie, pograć w piłkę na boisku mieszczącym się w wąwozie tuż przy naszym domu, a zimą pozjeżdżać na sankach z pobliskich pagórków.

 

Dla naszych gości Biesiady Grill !

Urządzone w stylu góralskim, drewniane oraz zadaszone Grillowisko w ogrodzie może pomieścić 60 osób. Ze stylowego paleniska serwowane są wszelkiego rodzaju grillowe przysmaki, od grillowanych warzyw, ryb aż po wiejskie kiełbasy, kaszanki, żeberka, karkówki i soczyste steki. Grillowisko Pensjonaciku Basia jest idealnym miejscem do organizacji zarówno wszelkich grill party, staropolskich biesiad oraz pikników firmowych, jak i kameralnych spotkań w gronie przyjaciół. Impreza na świeżym powietrzu, w otoczeniu zieleni oraz na skraju wąwozu to zawsze bowiem gwarancja niezapomnianych wrażeń i udanej zabawy.