Sylwester w Kazimierzu Dolnym

Już wkrótce będziemy witać Nowy Rok, jedni powitają go hucznym balem a my zapraszamy na 5-dniowy pobyt (z możliwością przedłużenia) do Gościńca Basia. Malownicze miasto przypadnie każdemu do gustu i pozostawi wiele pięknych wrażeń. Zimą działa tu wyciąg narciarski a w promieniu 10 km jeszcze 3 inne wyciągi. Można wypożyczyć sprzęt narciarski a chętni do nauki jazdy na nartach mogą skorzystać z usług instruktora.

Nasz obiekt oddalony od rynku 2 km położony nad jednym z kazimierskich wąwozów i okalany górą z której doskonale jeździ się na sankach. Położenie obiektu jest doskonałym miejscem do pieszych wędrówek i zwiedzenia przy tym wielu atrakcyjnych miejsc, miedzy innymi wąwóz korzeniowy, ruiny zamku, baszta, góra Trzech Krzyży, muzea, spichlerze itd.


Pobyt 4-dniowy


W ramach tego pobytu zapewniamy Państwu:
3 noclegi, 3 śniadania oraz 31 XII ognisko z pieczeniem kiełbasy i szklanką grzańca wg. własnej receptury.

Koszt pobytu

Pokój 2-osobowy 740 zł za dwie osoby
Pokój 3-osobowy z łazienką 1100 zł za trzy osoby
Pokój 4-osobowy z łazienką 1450 zł za cztery osoby
Pokój 5-osobowy z łazienką 1840 zł za pięć osób

Pobyt można przedłużyć o dowolną ilość noclegów, każda dodatkowa doba poza naszą ofertą to koszt 100 zł od osoby (nocleg, śniadanie i obiadokolacja).

Dodatkowo można wykupić obiadokolację w cenie 45zł/os.

Za pobyt w pokoju z kominkiem i balkonem (pokój 4-osobowy) dopłata 100 zł za pokój za dobę.

Gwarantujemy obfite i smaczne śniadania w formie bufetu, miłą świąteczną atmosferę i życzymy niezapomnianych chwil i dobrych wspomnień z pobytu.